• Agent PZU Świebodzice
  • Agent PZU Świebodzice
  • Agent PZU Świebodzice

O mnie

Jako Agent Ubezpieczeniowy na rzecz firmy PZU pracuję od 2002 roku. Posiadam wyższe wykształcenie, które zdobyłam na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Doświadczenie i wiedza, którą posiadam, pozwala mi na profesjonalną obsługę klienta. Zajmuję się doradztwem i sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, NNW, sportowych i turystycznych. Obsługuję głównie osoby indywidualne, małe i średnie firmy.

W swojej pracy stawiam na rzetelną obsługę, uczciwość, wiedzę i kompetencje. Ciągle poszerzam swoją wiedzę z branży ubezpieczeniowej, biorąc udział w licznych szkoleniach organizowanych przez firmę PZU, aby móc lepiej dopasować ofertę ubezpieczeniową do konkretnego klienta, jego indywidualnych potrzeb i zmieniających się warunków rynkowych.

Klientów witam miłym uśmiechem. Praca daje mi wiele satysfakcji, zawsze mogę liczyć na polecenia ze strony moich klientów. Oferuję również pomoc przy zgłaszaniu szkód i doradztwo w zakresie spraw związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i ochrony swojego majątku.

Swoim klientom oferujemy pomoc przy załatwianiu formalności związanych z rejestracją aut, które zostały zakupione w kraju lub zagranicą. Załatwimy wszystkie dokumenty w Wydziale Komunikacji, Urzędzie Skarbowym, czy Celnym.